Nejslibnější hra roku nevyjde! Vývojáři utratili peníze z Kickstarteru na striptérky a chlast

Kluci to vzali za špatného konce.
Pilní jako mravenci? Ani ne...
Pilní jako mravenci? Ani ne...

reklama

Předem přiznáváme, že jsme to v titulku s "nejslibnější hrou" trochu přehnali. Každopádně Ant Simulator (Mravenčí simulátor) patřil k těm nejulítlějším hrám, pro které jakoby vznikl Kickstarter. Normální distributor na ně peníze nedá, ale na internetu se často najde dost nadšenců, kterým přijde nápad zajímavý a hru si předplatí. Jenže v tomhle případě budou mít předplatitelé smůlu...

Vývojáři vybrali více než stanovený cíl 4000 dolarů, navíc další peníze shromáždili skrze běžné předobjednávky. Jenže hlavní programátor Eric Tereshinski přiznal, že zůstal bez peněz a musí z projektu odstoupit. Jeho dva ex-parťáci totiž dle jeho slov utratili vybranou částku za "alkohol, restaurace, bary a dokonce striptérky". Tereshinski slíbil, že osloví přispěvatele s nabídkou vrácení peněz, zatím ale neupřesnil, kde je chce vzít. Každopádně ho jistě čeká soudní spor.

Smutný příběh... Ant Simulator mohla být opravdu zajímavá survival hra s netradičním konceptem. Podívejte se, o co jsme přišli kvůli "děvkám a chlastu" na záběrech z alfa verze hry:

reklama

reklama