Od přejetí k utopení! 5 nejblbějších způsobů, jak umřít ve videohrách...

Ne vždycky dělají hry to, co chceme. A skoro pokaždé je to solidní trapas!
Nejhloupější smrti ve hrách
Nejhloupější smrti ve hrách
Rockstar / Square Enix

reklama

Hry jsou často neúprosné a nutí nás některé pasáže opakovat znovu a znovu. Jednou za to může „umění“ hráče, jindy třeba nepříjemný glitch; tak jako tak jsou ale smrti nežádoucí částí hry (až na čestné výjimky!) a dají se rozdělit na mnoho kategorií. Dnes si probereme ty nejzbytečnější, které jste zaručeně zažili (haha) i vy, jen se to bojíte přiznat!

PEČENÝ TERORISTA

Začínáme klasikou z Counter-Strike. Molotovy či zápalné granáty jsou velice efektivní pro vylákání soupeře z očekávaného úkrytu, musí se to s nimi ale trochu umět. Nebuďte pro smích a trénujte!

QTE SMRT

Tzv. quick-time eventy jsou považovány za naprosto zbytečnou výplň videoher. Nikdo je nechce. Nikdo je nemá rád. A přesto kvůli nim můžete umřít. Je to normální?

JEN PROJÍŽDÍM…

Pravda, na smrtích přejetím v GTA V se dají vybudovat celé YouTube kanály, ale vedle těch dopředu připravených a chtěných „srand“ přichází přejetí autem i v situacích, kdy to tolik nepotřebujete. I díky této nevypočitatelnosti je ale GTA V tak oblíbenou hrou.

DĚSIVÁ MORINTH

Pokud jste hráli Mass Effect, určitě víte, že komandér(ka) Shepard může zaplést románek s kterýmkoliv členem posádky jeho lodi. Tak hlavně bacha na černou vdovu Morinth. Stačí málo a tahle holka vás doslova sní láskou.

RAKEŤÁK

O tzv. rocket jumpech určitě víte, provést je ale nebývá zrovna jednoduché… Pokud se vám to nepovede, nejen, že zhynete bídnou smrtí, ale dozví se o ní všichni vaši spoluhráči.

reklama

reklama