Příchod GTA 6 se oddaluje! Aktuální díl dostal další výrazné vylepšení

Oslava výročí GTA Online ve velkém stylu!
GTA V
GTA V
Rockstar Games

reklama

Pokud vás už v GTA 5 nebaví příběh Michaela, Franklina a Trevora, případně už jste došli na vrchol v online žebříčcích a čekáte na další díl, pak pro vás nemáme dobrou zprávu. Vývojáři z Rockstaru jsou v kondici a k ročnímu výročí zahájení GTA Online na PC přichystali zajímavé novinky.

Nový mód Inch by Inch do GTA V
Autor: Rockstar Games Nový mód Inch by Inch do GTA V

První z nich není nic menšího než zcela nový mód – Inch by Inch – který je variací na klasické escort mise. Tým hráčů musí dopravit do základny nepřítele balíček, vtip je v tom, že ten, kdo balíček nese, nesmí střílet. Ostatní se jej proto snaží chránit a v opačném gardu zabraňovat nepříteli v jeho snahách. Nový mód bude k dispozici od zítřka, tedy 12. dubna, zcela zdarma pro všechny.

Společně s nadcházející oslavou pak mohou hráči využít celé řady slev na předměty ve hře, kam patří například auta, mezi kterými se objevuje jedno zcela nové. Pokud zabrouzdáte na stránky Bennyho autosalónu, naleznete tam od zítřka také nový Vapid Minivan Custom, který… no, prostě se podívejte sami. A bez zajímavosti není, že se všech novinek dočkají i hráči na konzolích, takže – 3, 2, 1, party!

Nový minivan do hry GTA 5
Autor: Rockstar Games Nový minivan do hry GTA 5

reklama

reklama