Sleduj DH Masters a staň se Iron Manem!

S blížícím se začátkem května i my v redakci se poohlížíme po možnostech, jak se můžeme stát tím nejlepším a nejbáječnějším hrdinou světa Tony Starkem alias Iron Manem! Dopomoci nám k tomu může limitovaná edice PC doplňků od společnosti E-Blue!
E-Blue - Iron Man 2
E-Blue - Iron Man 2

reklama

Už víte na jakou stranu se přidáte v blízké filmové řežbě Captain America: Civil War? Jste na straně Tonyho Starka, který chce superhrdiny sjednotit pod nezávislou vládu, která by je kontrolovala? A myslíte si, že to pomůže na cestě k lidskému dobru?! Pak si musíte domů pořídit ty nejexkluzivnější a limitované kusy hardwaru, jaké kdy spatřily světlo světa!

Společnost E-Blue, výrobce zejména herních periferií využila možnost spolupracovat s komiksovým nakladatelstvím Marvel a některé ze svých sluchátek, podložek, myší a klávesnic nejenom obarvili na rudou a zlatou! Produkty E-Blue Iron Man 3 kombinují perfektní design a skvělou funkčnost v jednom a v tomto duchu se značce E-Blue podařilo vyrobit malá umělecká díla v oblasti herních počítačových doplňků vynikající svým precizním zpracováním a profesionální kvalitou!

Kdo si potrpí na speciální kousky, které po světě naleznete jen v limitovaném počtu, mají skvělý design a hlavně, má rád jednoho z nejlepších superhrdinů světa, pak by neměl váhat a měl by po kolekci šáhnout! Chcete novou herní myš? Tak co třeba tu s 4000 DPI? Nebo máte radši bezdrát? Pak omrkněte tu, která věrně kopíruje Iron Manovu masku! Herní klávesnice, která svítí třemi různými barvami, je doplněná o široké portfolio sluchátek, které vám alespoň trochu ukáží, jaké to je nosit helmu Iron mana!

Chcete něco z toho hned teď domů? Pak sledujte přímý přenos Dreamhack Masters na Prima COOL, protože právě tam budeme soutěžit o sluchátka  E-Blue Iron Man 3 II a o výše zmíněnou bezdrátovou myš!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!