TOP 5 nejlepších simulátorů letních radovánek, při kterých nevylezete celé léto z baráku!

Jak si u počítače přivodit letní atmosféru?
Tahle hra jde vážně do hloubky!
Tahle hra jde vážně do hloubky!

reklama

Určitě to sami znáte. Venku léto, jak má být a v mobilu se to jen hemží výzvami k návštěvě koupaliště. Jenže si nic nenalhávejme, banální koupaliště nás vlastně ani moc nebaví a navíc by na něm ještě mohlo být nesnesitelně horko. Doporučujeme vám tedy letos žádný úžeh neriskovat a léto si udělat v příjemném zákoutí vašeho domova. A víme, jak na to – právě proto jsme pro vás vybrali pětici nejlepších her se zaručenou letní atmosférou.

5. místo: Depth Hunter

Simulátory rybaření ukrutně nesnášíme, ale tohle je něco úplně jiného. V graficky parádně zpracovaném prostředí se potápíte v tropických oceánech a lovíte ty nejroztodivnější mořské potvory. Tohle není rybaření, tohle je hlubokomořský dechberoucí lov! Navíc tuhle hru dnes koupíte za pár korun, ačkoli světlo světa spatřila teprve předminulé léto a vypadá stále velmi slušně.

 

4. místo: Beach Resort Simulator

Vlastně nás překvapilo, jak málo simulátoru letních dovolenkových resortů dosud vzniklo. Že by se snad jednalo o díru na trhu? Beach Resort Simulator z přelomu let 2014 a 2015 je jedním z mála takových. Hra nabízí poměrně dost možností, jak vybudovat nízkocenový areál pro šetrnější dovolenkáře i pořádný letní ráj pro ty, co se nebojí si připlatit. Uvítali bychom ale lepší grafický kabátek. Tak snad se hra brzy dočká důstojného nástupce.

 

3. místo: London 2012

Nejedná se samozřejmě o nic jiného než o simulátor olympijských sportů – v roce 2016, kdy se jedna taková letní olympiáda v brazilském Riu koná, jde samozřejmě o logickou volbu. A proč jsme zvolili právě hru vytvořenou pro minulou olympiádu? No protože letos se po téměř třiceti letech nedočkáme žádného simulátoru aktuálních olympijských her. Rio 2016 na počítači prostě nebude. Takže vezmeme za vděk slušným Londýnem.

 

2. místo: RollerCoaster Tycoon World

V zábavních parcích je stejně nejlépe v létě, zvlášť v ty méně horké dny. A série RollerCoaster Tycoon simulátorům zábavních parků stále vládne, takže tenhle adept nemůže v našem žebříčku chybět. Mimochodem, RollerCoaster Tycoon nedávno vznikl i jako mobilní hra, určitě zkuste i ji.

 

1. místo: Tropico 5

Tropický ostrov, doutníky, karibský rum a politika – co víc chtít? Právě série Tropico nám vždy přinášela to, co jsme na tom, jak trávíme léto, vždy postrádali. Možnost vládnout pevnou rukou zemi, kde slunce zapadá denně nad oceánem a kde by chtěl žít přece každý. Za nás jasná jednička.

A jaká by byla vaše volba?

-naj
eSuba.eu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!