TOP 5 nejlepších zombie her, v kterých je radost zemřít zaživa!

Zombíci. Hodně zombíků. Tenhle žebříček rozhodně není pro zbabělce!
Jedna, dvě, zombík jde, zombík si jde pro Tebe!
Jedna, dvě, zombík jde, zombík si jde pro Tebe!

reklama

Dlouhé a mrazivé zimní večery přímo svádějí k tomu si doma zhasnout a naladit si nějakou atmosférickou herní záležitost. Hry se zombie tematikou se přímo nabízejí. Které patří mezi ty nejprofláklejší?

Alone in the Dark 3
Herní sérii Alone in the Dark znají snad všichni, jejichž mládí utvářel třeba seriál Beverly Hills. Klasika, na které vyrůstaly celé generace pařanů, se točí okolo postavy soukromého detektiva Edwarda Carnbyho, který je povolán řešit tajemné případy. A ve třetím dílu série si to musí rozdat s městem plným zombíků. Paráda!

Dead Island
Tuhle hru budou znát i ti, kteří místo dřevěného kačera jako malí žmoulali v ruce nejnovější ajfoun. Dead Island v roce 2011 působil jako zjevení. Nelítostná zombie řež, kdy se celý ostrov proměnil ve stádo krvežíznivých zombií a vy jste se museli dostat pryč. Že u toho létaly zombiím hlavy vzduchem jako míčky v losovacím osudí Sportky snad ani nemusíme dodávat.

DayZ (mod pro Arma 2)
Multiplayerový survival mod pro hru Arma 2 DayZ si vysloužil velkou pozornost a popularitu mezi hráči. Jeho hlavní devíza? Snaha přiblížit hráči co nejvíce skutečnost, tedy jaké by to asi bylo přežít ve světě postiženém zombie apokalypsou. A to včetně nutnosti hlídat si hlad nebo žízeň. Lahůdka pro herní fajnšmekry.

The Typing of the Dead
Klasika všech klasik. The Typing of the Dead je dodnes tím nejlepším trenažérem, pokud se chcete naučit psát na klávesnici všemi deseti. Kultovní záležitost, kde se na vás hrnou hordy zombíků a vy je můžete zabít jediným možným způsobem – vyťukat na klávesnici správné slovo, a to co nejrychleji. Neznáme lepší zábavu.

Dead Space
Opět něco pro ty mladší hráče. Z moderního žánru survival hororových her patří série Dead Space k těm nejlepším. Příběh opuštěného astronauta Isaaca měl co do sebe a atmosféra na opuštěné vesmírné lodi byla pořádně vyhrocená. Nic pro slabé povahy!

Chybí vám ve výčtu nějaká hra? Dejte nám vědět v komentářích!

Stanislav Mikeš
eSuba.eu

reklama

reklama