TOP 5 největších herních řezničin, které z vás udělají vraždícího psychopata!

Tyto hry doporučuje 9 z 10 krvežíznivých sadistů!
Herní masíčko
Herní masíčko

reklama

Násilí ve hrách je věčné téma, které se čas od času vynoří na povrch. Následující pětice her se postarala o obzvlášť výživnou debatu, protože opravdu nešetří brutalitou a většinou ještě hráče motivuje, aby se chovali jako co největší psychopati. Jako by si sami hráči tu virtuální zabijačku nechtěli užít a pořádně se odreagovat, co? 

Následující gamesy rozhodně nejsou nic pro útlocitné povahy...
 

1) Carmageddon

Brutální závodní simulátor, kde můžete získávat body za přejíždění lidí. Přesně to byl Carmageddon. Zlí jazykové tvrdí, že populární byl právě z výše uvedeného důvodu. Mimochodem, pár citlivek si dokonce stěžovalo, že chodci v Carmageddonu se ani nesnaží před auty uskakovat. 

 

2) Soldier of Fortune

Tahle střílečka přinesla do herního světa určitou revoluci. Jasně, hlavy padaly ve hrách pořád a padat budou. Ale anatomie lidského těla nebyla do té doby nikdy tak propracovaná jako v Soldier of Fortune. V téhle hře jste mohli nebohé soupeře doslova naporcovat, jak můžete sami vidět na videu. 

 

3) Postal 2

Úchylnost pro vyšinuté. Tak by se dal nazvat Postal 2. Hra, ve které jste mohli stříhat lidem hlavy zahradnickými nůžkami a následně se na jejich mrtvolu vymočit. Ano, takový byl Postal 2. Tuhle hru dokonce v Austrálii a na Novém Zélandu zakázali. Sami se můžete přesvědčit proč.

 

4) Manhunt

Ještě kontroverznější kousek než Postal 2. Manhunt byl často přezdíván jako simulátor psychopatického vraha. Vysloužil si zřejmě rekordní počet zákazů a odsuzujících reakcí. Některé ze způsobů usmrcení přitom byly natolik kreativně brutální, že nezbývalo než se ptát, kdo tohle sakra vymýšlel?

 

5) Until Dawn

A jeden moderní příklad z nedávné doby. Until Dawn je rozhodně dobrá adventura. A také po čertech brutální, a to zejména díky velmi propracované grafice. Lahoda pro milovníky hororového gore!

Hráli jste některou z uvedených her a jak se na vás podepsala? Dejte nám vědět v komentářích!

Stanislav Mikeš
eSuba.eu

reklama

reklama