VIDEO: Neskutečné! Sledujte borce, co dohrál Fallout 4 bez jediného zabití!

Je tohle vůbec možné, ptá se každý, kdo hrál alespoň na chvíli nového Fallouta.
Je to neskutečné, ale Fallout 4 se dá dohrát humanitárně!
Je to neskutečné, ale Fallout 4 se dá dohrát humanitárně!

Když Fallout 4 konečně na podzim roku 2015 spatřil světlo světa a fanoušci této herní série nadšeně kvitovali znovunalezenou absolutní rozlehlost herního světa, která nechávala hráčům hodně volné pole, asi ještě málokdo tušil, nakolik je Fallout 4 skutečně hrou neomezených možností.

Ne tak Kyle Hinkley. Zkušený hráč a YouTuber se inspiroval tvůrci hry, kteří se již v létě minulého roku nechali slyšet, že Fallout 4 by mělo být možné téměř kompletně dohrát, aniž byste nutně museli někoho zabít, tedy samozřejmě pouze virtuálně. Počkal si na vydání hry a řekl si, že tuhle výzvu musí pokořit.

Známý YouTuber Kyle zvolil pro svou spanilou pouť hrou ženský charakter Dizzy a v celkem 37 dílech (my vám přinášíme ten úplně poslední) s ní zvládl dohrát celou hru bez jednoho jediného vlastnoručního zabití! Že to není možné? Je i není!

Šalamounská odpověď má jednoduché vysvětlení. Ačkoli Kyle odehrál celou pařbu na nejtěžší obtížnost, povedlo se mu skutečně vlastními silami nikoho o život nepřipravit. Když tedy hru dohrál, mohl se veřejně pochlubit číslem 0 v příslušné kolonce. S mnoha protivníky se však samozřejmě musel vypořádat určitou lstí, když je např. vehnal do prostorů, kde si s nimi poradily ostatní NPC (nehrající charaktery). Přesto se musíme přiznat, že máme problém jeho výkon vůbec pochopit...


Před tímhle výkonem smekáme hodně hluboko. A vy?

Ondřej Najman
eSuba.eu

reklama