VIDEO: Takhle vypadá česká herní šlechta v akci! Sledujte, jak řádila na turnaji RoG Masters

Pokud jsi chtěl vidět v akci ty nejlepší české hráče v hrách League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive a nebo se jen potěšit z pěkných cosplayů, byla k tomu příležitost poslední červnový víkend ve Svitavách.
Kromě e-sportů došlo i na cosplay
Kromě e-sportů došlo i na cosplay

reklama

Konala se tam totiž prestižní akce RoG Masters, které se zúčastnila česká špička v těchto hrách reprezentována týmy jako je eSuba, Fraternitas nebo eXtatus.

Pokud by vás zajímalo, jak vypadá průběh a organizace takové herní akce v českých podmínkách, jste u nás správně. Mrkněte na přiložená videa, která zachycují finále v obou hrách, tedy v League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive.

Na první pohled vás zaujme, že organizace českých herních akcí si s ničím nezadá s velkými gaminovými turnaji. Jasně, všechno není tak pompézní, ale ani v Čechách nechybí pěkné holky, velký pohár, velké pódium, profesionální komentátoři v obleku nebo rozhovory s hráči. Je rozhodně příjemné, že i v Čechách se dá za relativně skromných podmínek uspořádat akce, která působí důstojným dojmem.

Ve Svitavách byl o celý turnaj velký zájem, a tak byl hlavní sál pokaždé zaplněn diváky. Ti se vedle skvělé herní akce mohli těšit i z několika cosplayerek, které se ve svitavském areálu pohybovaly ve slušivých oblečcích.

Mimochodem, obě finále nabídla napínavé zápasy, a pokud patříte mezi fanoušky League of Legends nebo Counter-Strike: Global Offensive, neměli byste přiložená videa minout. Smůlu na turnaji měl tentokrát tým eSuba, který se sice probojoval do obou finále, ale podlehl v nich v LoL týmu Fraternitas a v CS:GO týmu eXtatus.

Doufejme, že podobných akcí bude v našich luzích a hájích jen přibývat. Byli jste se na RoG Masters podívat? Líbí se vám cosplayerky? Dejte nám vědět v komentářích!

Stanislav Mikeš
eSuba.eu

reklama

reklama