VIDEO: Ukážeme vám novou lokaci z českého Kingdom Come! Tvůrce Mafie se překonává

Pojďte s námi na procházku do Sázavského kláštera
Kingdom Come Deliverance
Kingdom Come Deliverance
Warhrose

reklama

Během veletrhu E3 ukazovali čeští vývojáři ze studia Warhorse na svém stánku nové lokace ze svého RPG Kingdom Come: Deliverance. Zaměřili se také na boj a potvrdili, že středověká výzbroj dozná ve hře maximálně věrného zpracování.

Ďábel se ukrývá v detailech a Kingdom Come: Deliverance jimi rozhodně nebude šetřit. Můžete počítat s tím, že každá část těla bude mít vlastní zásahové body, ovlivněné tím, co budete mít momentálně na sobě. Systém vrstvení jednotlivých částí výstroje pak bude důležitý pro výpočet síly úderu, které bude muset tělo hlavního hrdiny vydržet. Vezmete si na sebe plátové brnění, ale nebudete mít k dispozici měkkou vrstvu pod ním? Fajn, každý úder otřese kostrou hrdiny a dopad nepřítelových zbraní bude o to zničující.

V opačném gardu se budete moci například zaměřit na jedno místo protivníkova těla a směřovat údery soustředěně. První rána protivníkem otřese a lehce poškodí výstroj, druhá poškodí výstroj více a dopad bude silnější a tak dále, až do chvíle, kdy protivník padne. Jeho aktuální stav navíc budete moci kontrolovat podle toho, jestli například začne krvácet, nebo přestane některou z částí těla pohybovat tak rychle.

Co se týče nových lokací, vývojáři potvrdili, že momentální betaverze zůstane po obsahové stránce stejná až do vydání plné verze, kde se objeví například Sázavský klášter nebo hrad v Ratajích nad Sázavou. Tohle všechno můžete sledovat v našem videu, který Zdeněk Princ obdařil komentářem tak, jak mu byl předán přímo v Los Angeles na E3!

reklama

reklama