VIDEO: Víme, jak vydržet u počítače déle! Tenhle Američan živí sen o revoluci v sezení

Bolí vás záda při dlouhých seancích u CSka? Nebo jste kancelářské myši? Máme pro vás lék!
DX Racer na E3 2016
DX Racer na E3 2016

reklama

Určitě jste už četli všechny ty chytré články o tom, že sezení u počítače zničí vaše zdraví. Přispěli k tomu i rodiče, kterým se pranic nelíbilo, či stále nelíbí, že si křivíte záda a bortíte páteř. Společnost DXRacer má ale pro všechny, kdo si stěžují, razantní odpověď! Pokud vám není jedno, na čem sedíte, díky těmhle povedeným židlím vás už nebude nic omezovat.

Společnost DXRacer jsme navštívili také během největšího herního veletrhu E3, kde mají stále populárnější židle své nepopiratelné místo. DXRacer sponzoruje celou řadu profesionálních herních týmů a vysílá tak do světa hlasitou zprávu, že jen tak na něčem by hráči sedět neměli. Dřevěné židle bez opěrek, rádoby univerzální židle z obchodů s nábytkem… To všechno je nutné s rozmyslem vyměnit za profesionální výrobky, které se přizpůsobí vašim zádům a poskytnou oporu v těch nejnamáhavějších místech.

O židlích DXRacer jsme si přímo v Los Angeles popovídali s marketingovým ředitelem Johnem Spiherem, který po celou dobu veletrhu odpovídal na všechny otázky návštěvníků E3, dělal rozhovory a v závěru výstavy rozhodně nepopřel obchodního ducha. „Namísto toho, abych platil za převoz domů, dám tyhle židle lidem se slevou,“ komentoval John nálet lidí, kteří mávali 20dolarovými bankovkami a odváželi si výstavní kousky do svých herních doupat. Během několika minut byl stánek připraven k tomu, aby ho mohli dělníci zbourat, židlí zbylo jen pomálu.V čem tedy tkví úspěch a popularita židlí? Ptáme se Johna na to nejdůležitější, co byste o židlích DXRacer měli vědět.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!