VIDEO: Známe detaily o vedlejších misích v Mafii 3! Jak moc vám dají zabrat?

Naděje i po tomto videu stále stoupají!
Mafia III
Mafia III
Take-Two Interactive

reklama

Než se dnes večer roztočí kola veletrhu E3, vývojáři se doslova předhání v tom, co nového by o svých hrách řekli. Platí to samozřejmě i o lidech z Hangar 13, kteří v poslední době videi z Mafie 3 nešetří. V tom nejnovějším ale představují prvek, díky kterému byste mohli mít dosud spíše kritizovaný třetí díl mafiánské série rádi.

Už dříve lidé kolem Hadena Blackmana potvrdili, že hráčům darují obrovskou míru volnosti, na vedlejších misích pak svůj slib demonstrují. V každé z devíti části města totiž budou dvě místa, odkud mafiánští bossové získávají peníze a za účelem oslabení jejich vlivu se budete pouštět do jejich postupného nahlodávání. Vývojáři vás do akce nutit nebudou, byl by ale hřích tuhle kaskádu mafiánů nepodrobit zkoušce.

Začnete tedy od těch nejmenších, tupých mlátiček, které mají za úkol hlídat přidělený prostor, abyste se později mohli prokousat až k předákovi a vymlátit z něj, pro koho a jakým způsobem pere peníze. Postup si přitom můžete zvolit, jaký chcete, tedy buďto pěkně opatrně, aby vás nikdo neviděl, anebo napřímo, nejlépe s brokovnicí a zuřivým výrazem.

Navíc vám nikdo nebude kázat, zda skutečně musíte zjišťovat informace postupně - pokud si troufnete, klidně ihned vyražte do vyšších sfér, počítejte ale s tím, že odpor bude mnohem větší, nežli v případě postupné likvidace. Více se o Mafii 2 dozvíme zítra v noci, na plánu našeho pokrytí E3 pak máme i vlastní možnost novou Mafii vyzkoušet na vlastní kůži!

reklama

reklama