ZAKLÍNAČ 3: Pekelně ostrý cosplay! Geralt a Yennefer dovádějí v posteli!

Tak jsme se dočkali cosplaye, který je jen pro dospělé...
Lechtivý cosplay Yennefer a Geralta
Lechtivý cosplay Yennefer a Geralta
Victoria Milligan

reklama

Umění lidí, kteří si doma po práci šijí kostýmy inspirované hrami, seriály, filmy nebo komiksy, je často hodné toho největšího možného uznání. Spojí-li se podoba osoby a perfektně vyvedeným oblekem, vznikají doslova chodící umělecká díla. Často ale tyhle postavy plní jen takovou tu zvláštní, pro někoho i trochu divnou roli bez nějakého hlubšího smyslu. Když se ale do určité míry perverze může spojit s naprostou autenticitou, je to vážně paráda.

Bez nutnosti dělat z fotografií Geralta a Yennefer jakoukoliv prvoplánovou erotiku, jejich nahaté dovádění naprosto sedí rázu díla spisovatele Sapkowského. Za peprnými fotkami stojí ruská fotografka Victoria Milligan, jejíž účet na DeviantArtu doslova přetéká fotkami cosplayů a nutno přiznat, že má oko pro výběr svých modelek a modelů. Yennefer je totiž tak přesná, jak jen může být, a Geralt svému virtuálnímu protějšku také ostudu nedělá.

Jediné, co by se záběrům z milostné noci čarodějky a zaklínače dalo vytknout, je absence jednorožce, za nás ale i tak deset vengerbergů z deseti.

reklama

reklama