Tohle je 6 nejvíc sexy hrdinek z nových sci-fi seriálů!

Radost pokoukat!
Extant (11) - upoutávka

Co si budeme namlouvat, není náhoda, že Halle Berry, hvězda středečního Extantu, na všech plakátech vystupuje v celkem upnuté kombinéze. Pohledné hrdinky zkrátka táhnou diváky k obrazovkám – pro příklad stačí vzpomenout na další sedmero krasavic, které se objevily ve sci-fi seriálech z posledních let!

Extant

Nový sci-fi seriál Extant běží na COOLu každou středu ve 20.15. Ve 2. sérii je i Jeffrey Dean Morgan!

06) Daisy Johnson

Hvězdě Agentů SHIELD trvá sice celou řadu, než se zbaví fazóny ukecané hackerky, tím víc ale její proměna divákům vyrazí dech.

Agenti S.H.I.E.L.D.
Agenti S.H.I.E.L.D.
ABC

05) Peggy Carter

Retro outfity na jednu stranu znamenají, že Peggy Carter zrovna mnoho šokujících odhalení (masa) nepředvede – charisma a elegance má však na rozdávání!

Agent Carter
Agent Carter
ABC

04) Julie Mao

Ačkoliv se Julie Mao v Expanse jenom několikrát mihne, celá první řada se vlastně motá kolem jejího zmizení. A zcela chápeme, proč lidem okolo zamotala hlavy!

Expanse
Expanse
SyFy

03) Sarah Manning

Sarah samotná snad takovou nadsamicí není – když se však její představitelka Tatiana Maslany předvede v Orphan Black v asi deseti dalších rolích, uznale vztyčíte minimálně palec!

Orphan Black
Orphan Black
BBC America

02) Amy Pond

Hříšně krásný doprovod z Doctora Who se v poslední době objevil také ve Strážcích Galaxie, musíme však říct, že minisukně svědčily Amy Pond přece jenom víc.

Pán času
Pán času
BBC

01) Jane Doe

Hrdinka seriálu Blindspot se v pilotním díle objeví nahá, potetovaná jenom bizarním kódem, který tvoří obsah další zápletky. Blindspot ani nepředstírá, že mu nejde o ukazování kůže hlavní představitelky Jaimie Alexander. Nemůžeme však říct, že se zlobíme.

Blindspot
Blindspot
NBC

Další díl Extanta začíná ve středu ve 20.15 na Prima COOL.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama