Tohle je 6 nejvíc sexy hrdinek z nových sci-fi seriálů!

Radost pokoukat!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Extant (11) - upoutávka

reklama

Co si budeme namlouvat, není náhoda, že Halle Berry, hvězda středečního Extantu, na všech plakátech vystupuje v celkem upnuté kombinéze. Pohledné hrdinky zkrátka táhnou diváky k obrazovkám – pro příklad stačí vzpomenout na další sedmero krasavic, které se objevily ve sci-fi seriálech z posledních let!

Extant

Nový sci-fi seriál Extant běží na COOLu každou středu ve 20.15. Ve 2. sérii je i Jeffrey Dean Morgan!

06) Daisy Johnson

Hvězdě Agentů SHIELD trvá sice celou řadu, než se zbaví fazóny ukecané hackerky, tím víc ale její proměna divákům vyrazí dech.

Agenti S.H.I.E.L.D.
Autor: ABC Agenti S.H.I.E.L.D.

05) Peggy Carter

Retro outfity na jednu stranu znamenají, že Peggy Carter zrovna mnoho šokujících odhalení (masa) nepředvede – charisma a elegance má však na rozdávání!

Agent Carter
Autor: ABC Agent Carter

04) Julie Mao

Ačkoliv se Julie Mao v Expanse jenom několikrát mihne, celá první řada se vlastně motá kolem jejího zmizení. A zcela chápeme, proč lidem okolo zamotala hlavy!

Expanse
Autor: SyFy Expanse

03) Sarah Manning

Sarah samotná snad takovou nadsamicí není – když se však její představitelka Tatiana Maslany předvede v Orphan Black v asi deseti dalších rolích, uznale vztyčíte minimálně palec!

Orphan Black
Autor: BBC America Orphan Black

02) Amy Pond

Hříšně krásný doprovod z Doctora Who se v poslední době objevil také ve Strážcích Galaxie, musíme však říct, že minisukně svědčily Amy Pond přece jenom víc.

Pán času
Autor: BBC Pán času

01) Jane Doe

Hrdinka seriálu Blindspot se v pilotním díle objeví nahá, potetovaná jenom bizarním kódem, který tvoří obsah další zápletky. Blindspot ani nepředstírá, že mu nejde o ukazování kůže hlavní představitelky Jaimie Alexander. Nemůžeme však říct, že se zlobíme.

Blindspot
Autor: NBC Blindspot

Další díl Extanta začíná ve středu ve 20.15 na Prima COOL.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!