Sobotní RE-PLAY bude o skákání i bojování

Uvidíte roztomilé i bizarní postavičky, ulítlé nápady a spoustu virtuálního papíru. Nevěříte?
RE-PLAY 2017 (16) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jednou z cest, jak zabezpečit vytváření hry, je bezesporu i komunitní financování skrze Kickstarter. A právě tento fenomén je hlavním tématem sobotního Re-Playe. Uvidíte, jak to funguje, na které hry se vybralo nejvíc a které byly hráčsky nejúspěšnější.

Zástupcem her, kterým pomohl Kickstarter, je i pohádková skákačka Yooka-Laylee, jež zaujme celou rodinu. Jak se povedla dobrodružná pouť dráčka a netopýra, kteří chtějí zachránit knížky před zlým padouchem? V sobotu vám to Re-Play prozradí.

Méně roztomilí, ale o to šílenější jsou pak hrdinové další recenzované hry, kterou je Drawn to Death. Pokud vás zajímá, jak by vypadala řežba malůvek ze školních sešitů, které se setkaly v arénové střílečce, tak v sobotu budete mít možnost to zjistit.

No, a aby toho virtuálního papíru nebylo málo, nakonec se dočkáte i recenze nového rozšíření oblíbené karetní hry Heartstone, které nese podtitul Journey to Un'Goro. Re-Play vám představí všechny novinky a zajímavosti, které do hry přibyly, a samozřejmě celý nový počin náležitě ohodnotí.

A aby toho nebylo málo, nebude chybět ani soutěž, tentokrát hned o čtyři herní sety od společnosti Connect It.

Klávesnice Connect It
Klávesnice Connect It
Connect It

Takže v sobotu nezachraňujte knížky ani si nemalujte do sešitu, ale v 10.45 koukejte na Re-Play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama