Sobotní RE-PLAY bude patřit hrdinům

Re-play vám přinese stavění z kostiček, výlet do Azerothu a mnoho dalšího.
RE-PLAY 2017 (48) - upoutávka

Pokud máte rádi kostičky LEGO a superhrdiny od Marvelu, pak vás jistě zaujme recenze superhdinské hry LEGO Marvel Super Heroes 2. Jaké to je stát se známým nebo i méně známým superhrdinou a vydat se za dobrodružstvím do kostičkovaného světa? Jaké postavy jsou k mání? A co všechno dalšího ještě hra nabízí? Tak na tyto a mnohé další otázky vám Re-play odpoví už v sobotu.

U LEGA však Re-play ještě zůstane a určitě potěší srdce úplně všech stavitelů. LEGO ve hrách bude totiž hlavním tématem sobotního dílu. Dozvíte se tak něco o historii těchto her, uvidíte nejzajímavější či nejzdařilejší kousky, a taky zjistíte, proč je tato značka tak moc oblíbená.

Hrdinové však nebudou řádit jen ve světě stavebnice. V sobotu totiž Re-play zavítá i do Azerothu a důkladně zanalyzuje informace o chystaném datadisku pro World of Warcraft. Datadisk nese podtitul Battle of Azeroth, takže je asi jasné, čeho se bude týkat. Re-play si pro vás přesto připravil celou řadu zajímavostí a užitečných informací, takže je určitě nač se těšit.

A poslední recenze u hrdinů zůstane. Konkrétně u ježka Sonica, který se rychlostí blesku přiřítil v plošinovce Sonic Forces. Jak se tato kratochvíle s modrým sprinterem vydařila? Co přináší a v čem naopak zaostává? Nejen tohle se dozvíte již v sobotu.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o telefon Xiaomi Redmi 5A.

Xiaomi Redmi 5A
Xiaomi Redmi 5A
Xiaomi

Takže v sobotu nechoďte běhat ani válčit a v 11.10 sledujte Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama