Sobotní RE-PLAY bude patřit válečníkům a asasínům

Re-play vás vezme do horkého Egypta a ještě ožehavějších bitev.
RE-PLAY 2017 (40) - upoutávka

Po roční pauze přibíhá nový Assassin’s Creed s podtitulem Origins a Re-play vám k němu samozřejmě dodá nejčerstvější dojmy. Jak se povedla změna prostředí a stylu? Co vše hra přináší nového? A je to ještě vůbec Assassin’s Creed? To se dozvíte již v sobotu.

Své recenze se pak dočká i nový díl real time strategie Total War: Warhammer, pyšnící se číslovkou 2. Oproti prvnímu dílu přináší nové rasy i nový příběh a nejen to. Pokud vás zajímá, jestli tento díl navázal na kvality toho prvního, tak se v sobotu určitě dívejte.

Pokud vám svět Warhammeru nic neříká, rozhodně nemusíte zoufat. Re-play si pro vás totiž připravil i tematickou reportáž, ve které shrne základy z tohoto temného fantasy světa. Na své si ovšem přijdou nejen úplní nováčci, neboť Re-play jako obvykle nabídne spoustu zajímavostí pro každého.

No a pokud vás bitva na válečném poli nezaujala, tak opět nemusíte zoufat. Poslední recenze se bude věnovat pomyslným bitvám na fotbalovém hřišti. Konkrétně hře FIFA 18. Na co se můžete těšit? Co se novému dílu a povedlo a co úplně ne? To, a ještě mnohem víc se dozvíte už v sobotu.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o tři mechanické herní klávesnice od Connect IT.

Klávesnice Connect IT
Klávesnice Connect IT
Connect It

Takže v sobotu neodcházejte nikam bojovat a v 10:50 koukejte na Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama