Sobotní RE-PLAY bude přemýšlet, bojovat i závodit

Těšit se můžete na zombíky, motorky, ale i na válečnou taktiku.
DayZ
DayZ
Bohemia Interactive Studio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejen fanoušky válečné taktické akce zaujme hned první recenze, která se detailně podívá na Jagged Alliance: Rage!. Re-play vám představí nejen tento konkrétní kousek, ale i jeho historii, jež má mnoho společného i s Českou republikou. Hlavně vám ale ukáže, jak se toto dílko hraje, co vše nabízí a čím se liší od konkurence. Rozhodně se tak v sobotu dívejte, uvidíte, že i ve válce je potřeba dost přemýšlet.

Pokud raději soutěžíte, než válčíte, a jestli navíc máte rádi rychlé stroje a závodní okruhy, tak vás jistě potěší recenze simulátoru motocyklových závodů s názvem Ride 3. Re-play vám v recenzi prozradí, čím vším se tento kousek chlubí, čím se liší od svých předchůdců, a zda-li může zaujmout i jiné hráče, než zaryté fanoušky motorek.

RE-PLAY (2) - upoutávka
RE-PLAY (2) - upoutávka

Atmosféru boje o přežití a všudypřítomného strachu ze zombií i dalších hráčů si pak vychutnáte v recenzi survival akce DayZ. Tato dlouho vytvářená hra byla konečně vydána a Re-play ji pro vás samozřejmě zrecenzoval. Dozvíte se, co vše nyní nabízí, jak se hraje, a i to, zda se jí podařilo zbavit se bugů z předběžného přístupu. I proto se tuto sobotu dívejte na Re-play!

Tento díl Re-playe pak bude zakončen opět válečnou vřavou, ačkoliv poslední recenzovaný kousek je čistá střílečka s názvem Insurgency: Sandstorm. Jak se tomuto kousku podaří obstát v široké konkurenci? Čím vším se chce odlišit a co nabízí? Tak nejen na tyto otázky vám Re-play odpoví již tuto sobotu.

A aby toho nebylo málo, tak samozřejmě nebude chybět ani soutěž. Tentokrát o pět blizzardích kuponů v hodnotě 20 éček.

Kupon
Autor: Blizzard Kupon

Proto v sobotu neodcházejte válčit, ale ve 12:30 sledujte Re-play!

Reklama
Reklama