Sobotní RE-PLAY bude silvestrovský speciál!

Čeká vás spousta her, vtipů a zábavy, prostě bombastické zakončení roku s Re-playem!
Just Dance 2019
Just Dance 2019
Ubisoft

reklama

Silvestrovské speciály má Re-play pokaždé extrémně zábavné a nabité k prasknutí netradičním obsahem - a ten letošní samozřejmě nebude výjimkou. Těšit se můžete na velice speciální dávku novinek, stejně jako na řadu zábavných videí a her.

Co se týče videí, tak uvidíte nejen ta nejvtipnější letošní herní videa, včetně nejbizarnějších herních bugů, ale i řadu nepovedených a trapných momentů z profi herních turnajů a událostí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (52) - upoutávka

Chybět ale nebudou ani ty hry. Bětka s Mikolášem se spolu utkají třeba ve vtipné závodní hříčce Mario Kart 8. Kdo z nich dojede do cíle jako první? Uvidíte už v sobotu. U autíček ale nezůstane. Tento moderátorský souboj totiž bude mít více kol, a proto vás kromě závodění čekají i pestrobarevné zápasy v Super Smash Bros. Ultimate. A aby toho nebylo málo, tak zlatým hřebem bude ještě duel v tanečním Just Dance 2019. Kdo z dvojice Bětka/Mikoláš předvede lepší pohyby a kreace? I to se dozvíte v sobotním Re-playi!

No a chybět nebude ani soutěž. Tentokrát hned o 20 myší s názvem Anonymouse.

Anonymouse
Autor: Connect It Anonymouse

Proto se v sobotu neváhejte silvestrovsky naladit a ve 12:30 sledujte Re-play!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!