Sobotní RE-PLAY bude skákat radostí

Těšte se na závody, bitvy i souboje s bossy.
RE-PLAY 2017 (41) - upoutávka

Snad každý hráč aspoň jednou v životě hrál nějakou plošinovku. Ať už to byl legendární Mario či cokoliv jiného, tomuto žánru se snad nejde vyhnout. A právě plošinovkám a jejich historii je věnováno téma tohoto dílu. Tak schválně, kterou jste hráli vy?

Hlavní téma ale není zvoleno náhodně. Recenzovat se totiž bude akční plošinovka Cuphead. Ta se pyšní především cool retro zpracováním a vysokou obtížností nápaditých bossů. Pokud vás zajímá, jak tento kousek vypadá a jak se hraje, tak v sobotu rozhodně koukejte na Re-play!

Pokud ale raději bojujete s nepřáteli v klasické střílečce, tak pro vás tu jsou dojmy. Konkrétně dojmy ze hry Star Wars Battlefront II. Jak to s ní vypadá? Bude lepší než její ne úplně povedený první díl? A co nového chce nabídnout? To vše a mnohem víc vám Re-play prozradí už v sobotu.

A nakonec se dočká recenze i pokračování závodní série Forza Motorsport, které nese číslovku sedm. Jak se tento díl povedl? Čím se liší od svých předchůdců? A může vůbec ještě něčím překvapit? To se rovněž dozvíte již tuto sobotu.

No, a kromě obsahu je velmi luxusní i soutěž. Tentokrát o konzoli PS4 Pro a hru Gran Turismo Sport.

PlayStation 4 Pro
PlayStation 4 Pro
Sony

Takže v sobotu si nepouštějte žádné retro filmy, ale v 10.20 si pusťte Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama