Sobotní RE-PLAY bude stavět vlastní pevnost

Re-play vás vezme mezi piráty i do monumentálních bitev. A nejen tam!
RE-PLAY 2017 (31) - upoutávka

Komiksově laděná střílečka, ve které si můžete stavět vlastní opevnění. Tak přesně tím je hra Fortnite, z níž vám Re-play v sobotu přinese dojmy. Jak to funguje? Co vše hra přináší a jak se hraje? Tak nejen to se pochopitelně dozvíte.

Pokud ale preferujete bitvy ve větším měřítku, tak vás jistě zaujme chystaný druhý díl strategie Total War: Warhammer. Jak vypadá nový fantasy svět zmítaný válkou? A na jaké všechny novinky se můžete těšit? To vše vám Re-play prozradí, a navíc přinese i tematický rozhovor.

A když už jsme u dojmů z druhého dílu, tak v sobotu se dočkáte i pokračování hry Beyond Good & Evil. O tomto díle, ve kterém se můžete vypracovat z neznámého piráta na vládce mnoha planet, se toho sice ví poměrně málo, ale Re-play vám všechny informace přehledně představí, takže budete v obraze.

Na závěr se pak můžete těšit na komornější artovou záležitost, kterou je dílko Pyre. Jak se povedl tento originální mix několika herních žánrů, jenž sází především na příběh? I to se v sobotu dozvíte.

No a chybět pochopitelně nemůže ani soutěž. Tentokrát o pět herních setů sluchátek, klávesnice a myši od firmy Yenkee.

Suchátka od firmy Yenkee
Suchátka od firmy Yenkee
Yenkee

Takže v sobotu neodcházejte nikam bojovat a v 10.40 sledujte Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama