Sobotní RE-PLAY naruší atmosféru klidu a míru

Blíží se Vánoce, svátky klidu a míru, a to je ten správný čas na pořádnou akční nálož.
Super Smash Bros. Ultimate
Super Smash Bros. Ultimate
Nintendo

reklama

Jako první vás čekají dojmy z multiplayerového módu k veleúspěšnému Red Dead Redemption 2. Re-play vám ukáže, co vše tato westernová záležitost pro více hráčů obsahuje, jak se hraje, a zda svou zábavností dosahuje na úroveň původní příběhové hry. Ať jste již kouzlu divokého západu propadli či nikoliv, tak se určitě máte na co těšit.

Pokud máte raději futuristické souboje robotů s monstry než přestřelky na divokém západě, tak se taky máte na co těšit. Tuto sobotu se totiž Re-play podívá i na bojovku Override: Mech City Brawl. Jak se povedlo převedení této playstationové záležitosti pro PC? A jak velká je v současnosti hráčská základna? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte již v sobotu, takže budete vědět, zda se tento kousek vyplatí pořídit či nikoliv.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (51) - upoutávka

Pro milovníky staronových her si Re-play přichystal recenzi střílečky Project Warlock. Tento kousek je silně inspirovaný klasikami jako je původní DOOM nebo Wolfenstein, takže u něj zaplesá srdce nejednoho dříve narozeného pařana. Dozvíte se, jak se tato hra povedla, zda přináší podobně kvalitní zážitek jako zmíněné klasiky, a zda má vůbec smysl oživovat staré koncepty.

A aby toho nebylo málo, tak si na své přijdou i majitelé Nintenda. Re-play totiž zrecenzuje bojovku Super Smash Bros. Ultimate, v níž se spolu utkají známé postavičky z různých univerz. Porazí Ježek Sonic Pokémony? A co dalšího kromě soubojů hra nabízí? Tak tohle a mnoho dalšího vám Re-play prozradí již v sobotu.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o tři podsvícené klávesnice HyperX Alloy Core RGB.

HyperX Alloy Core RGB
Autor: HyperX HyperX Alloy Core RGB

Takže v sobotu neodcházejte bojovat, ale v 11:20 sledujte Re-play!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!