Sobotní RE-PLAY se ponese v duchu fantasy a sportu

V sobotu vás čeká legenda fantasy žánru, ale nejen to.
RE-PLAY 2017 (39) - upoutávka

Fanouškům fantasy RPG asi není třeba představovat sérii her Divinity. A přesně tato série bude hlavním tématem sobotního Re-playe. Na své si ale přijdou všichni. Re-play se tématu věnuje opravdu do hloubky, a proto vám představí nejen historii, ale i spoustu zajímavostí.

Na hlavní reportáž pak tematicky navazuje recenze nejnovějšího přírůstku do série, který nese název Divinity: Original Sin II. Jak se tento díl podařil? Jak funguje příběh a otevřený svět? Navazuje hra na své slavné předchůdce? To a mnohem víc se dozvíte už v sobotu.

Pochopitelně to ale nebude jen o mečích, magii a nestvůrách. Recenze závodní hry Project Cars 2 určitě potěší všechny milovníky dravých aut na rychlých okruzích. Pokud vás zajímá, jaké novinky druhý díl přináší, čím vším se vlastně chlubí a jak se hraje, tak tohle vše a mnohem víc vám Re-play ukáže.

A u sportu Re-play ještě zůstane. Ze závodních okruhů se ale přenese na zelený trávník. Mluvit se totiž bude o fotbalu, konkrétně o hře Pro Evolution Soccer 2018. Jak se liší od svých předchůdců? A překoná svého konkurenta jménem FIFA 18? To zjistíte už tuto sobotu.

No, a nakonec nemůže chybět soutěž. Díky té si mohou zazávodit tři z vás, kteří vyhrají kopii hry Forza Motorsport 7.

Forza Motorsport 7
Forza Motorsport 7
Microsoft Studios

Takže v sobotu neodcházejte na fotbal, ale v 10:55 koukejte na Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama