Sobotní RE-PLAY se proběhne po fotbalovém hřišti

V sobotu se bude řešit FIFA, vesmírné lodě a Batman.
RE-PLAY 2017 (34) - upoutávka

Re-play i letos, jako každý rok, navštívil herní veletrh Gamescom a vy budete při tom. Mimo jiné z něj přináší dojmy z nového dílu fotbalové legendy jménem FIFA, který se pyšní číslovkou 18. Co nového tento díl obsahuje? A v čem se odlišuje od těch předcházejících? Tak to se dozvíte už v sobotu.

Kromě aktuálního dílu hry FIFA se ale Re-play podívá i na historii celé série. Ukáže vám její nesnadné začátky i slavný vývoj a nezapomene taky připojit spoustu zajímavostí. Máte se tedy určitě na co těšit.

Další dojmy pak přiletí ze hry Star Wars Battlefront II. Re-play vám totiž udělá analýzu gamescomové ukázky, která se zaměřila především na letecké souboje ve vesmíru. Čím se bude hra odlišovat od prvního dílu? A přinese více obsahu? To vše a mnohem víc uvidíte už v sobotu.

Recenze se pak zaměří na postavu známého netopýřího detektiva. Konkrétně na první epizodu z druhé série adaptace od Telltale. Jak se tento díl série nazvané Batman: The Enemy Within povedl? Překoná nízko nastavenou laťku první série? A stojí vůbec za vyzkoušení? Tak na tyto všechny otázky a mnohé další přinese Re-play odpověď už v sobotu.

A těšit se samozřejmě můžete i na soutěž. Tentokrát o herní klávesnici Razer Blackwidow.

Razer Blackwidow
Razer Blackwidow
Razer

Takže v sobotu nechoďte na fotbal, ale v 10.35 koukejte na Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama