Sobotní RE-PLAY se vydá do budoucnosti

Uvidíte svět androidů, hluboké doly koboldů a mnoho dalšího.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (3) - upoutávka

reklama

Říká vám něco jméno David Cage? Pokud ne, tak ale určitě znáte aspoň jeho příběhové hry jako Fahrenheit nebo Heavy Rain. Sobotní Re-play vám kromě těchto kousků představí i nějaké další a samozřejmě i jejich autora. Jeho životní příběh je přitom opravdu vzrušující, takže je nač se těšit.

Kromě Cageovi starší tvorby se ale Re-play podívá i na tu nejaktuálnější. Konkrétně vám přinese dojmy z chystané sci-fi pecky Detroit: Become Human. Dozvíte se něco o všech třech příběhových liniích, o tom, jak se hra hraje, ale i ty úplně nejžhavější informace, které má Re-play k dispozici.

Na své si v sobotu ale přijdou i fanoušci fantasy. V recenzi na Spellforce 3 uvidíte originální kombinaci RPG a real time strategie. Jak se toto provázání dvou žánrů povedlo? Jak se to hraje a čím dalším je toto originální dílko zajímavé? V druhé recenzi vám pak Re-play ukáže nejnovější rozšíření pro Hearthstone, které nese podtitul Kobolds & Catacombs. Uvidíte, jaké novinky přináší a proč může zaujmout i úplně nové hráče.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o dvě herní myši Razer Lancehead Tournament.

Myš Razer Lancehead Tournament
Autor: Razer Myš Razer Lancehead Tournament

Takže v sobotu si nehrajte v dolech ani s androidy, ale v 10.10 sledujte Re-play!

reklama

reklama