Sobotní RE-PLAY se vydá do budoucnosti

Uvidíte svět androidů, hluboké doly koboldů a mnoho dalšího.
RE-PLAY 2018 (3) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Říká vám něco jméno David Cage? Pokud ne, tak ale určitě znáte aspoň jeho příběhové hry jako Fahrenheit nebo Heavy Rain. Sobotní Re-play vám kromě těchto kousků představí i nějaké další a samozřejmě i jejich autora. Jeho životní příběh je přitom opravdu vzrušující, takže je nač se těšit.

Kromě Cageovi starší tvorby se ale Re-play podívá i na tu nejaktuálnější. Konkrétně vám přinese dojmy z chystané sci-fi pecky Detroit: Become Human. Dozvíte se něco o všech třech příběhových liniích, o tom, jak se hra hraje, ale i ty úplně nejžhavější informace, které má Re-play k dispozici.

Na své si v sobotu ale přijdou i fanoušci fantasy. V recenzi na Spellforce 3 uvidíte originální kombinaci RPG a real time strategie. Jak se toto provázání dvou žánrů povedlo? Jak se to hraje a čím dalším je toto originální dílko zajímavé? V druhé recenzi vám pak Re-play ukáže nejnovější rozšíření pro Hearthstone, které nese podtitul Kobolds & Catacombs. Uvidíte, jaké novinky přináší a proč může zaujmout i úplně nové hráče.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o dvě herní myši Razer Lancehead Tournament.

Myš Razer Lancehead Tournament
Myš Razer Lancehead Tournament
Razer

Takže v sobotu si nehrajte v dolech ani s androidy, ale v 10.10 sledujte Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama