Sobotní RE-PLAY se vydá na lov nácků

V sobotu uvidíte alternativní Ameriku, závody i mix sci-fi a fantasy.
RE-PLAY 2017 (44) - upoutávka

Střílečka Wolfenstein II: The New Colossus je jedním z nejočekávanějších kousků tohoto roku. Není se tak čemu divit, že si pro vás Re-play kromě recenze připravil i tematickou reportáž. V ní se podívá na historii nejen Wolfensteina, ale obecně her, ve kterých je potřeba zamordovat tuny nacistů.

No a následovat bude samozřejmě již zmíněná recenze. Je druhý díl, zasazený do nacisty okupovaných Spojených států, ještě lepší než ten první? A na jaké novinky se můžete těšit? To vše samozřejmě uvidíte. Už teď je ale jasné, že BJ Blaskowicz bude náckům, jako vždy, pořádně zatápět.

Pokud ale radši svíráte v rukách volant než pušku, tak i pro vás má Re-play připravenou jednu recenzi. Konkrétně na realistické závodění Gran Turismo Sport. Jak se na hře projevil větší posun k multiplayeru? A je to dobře? To vše se dozvíte již tuhle sobotu.

A nakonec jeden kousek, který má potěšit jak milovníky fantasy, tak příznivce sci-fi. Tvůrci Gothicu totiž přišli se hrou Elex, která kombinuje oba tyto žánry. Jak se jí to daří? Jaké originální prvky přináší? A jak se to vůbec celé hraje? To všechno a mnohem víc vám Re-play rovněž prozradí.

Soutěžit se bude tentokrát o konzoli. Konkrétně o Xbox One X.

Xbox One X
Xbox One X
Microsoft

Tak v sobotu neodjíždějte střílet nácky, ale v 10.20 sledujte Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama