Sobotní RE-PLAY vám odhalí hru roku

Těšit se můžete na známé příšerky, ale i na novou karetní hru nebo farmaření.
Just Cause 4
Just Cause 4
Square Enix

reklama

Herní svět má za sebou poslední velkou letošní událost, kterou jsou The Game Awards, na něž se vyhlašují nejlepší herní počiny za uplynulý rok. Re-play u toho samozřejmě nemohl chybět, a proto vám v sobotu prozradí, které tituly bodovaly a v jakých kategoriích. Samozřejmě nebude chybět ani oznámení nejúspěšnější hry tohoto roku, takže se určitě dívejte.

Pokud vás zajímá, zda i Česká republika měla na The Game Awards svého zástupce, tak měla. Re-play vám ho představí, prozradí vám, jak se umístil, ale nejen to. Dočkáte se totiž i tematické reportáže, v níž se dozvíte víc o vývoji tohoto kousku a chybět nebude ani rozhovor s jedním z tvůrců. Rozhodně se tak máte nač těšit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (50) - upoutávka

Dojde ale i na pořádnou dávku akce. Re-play totiž velice podrobně zrecenzuje ujetou střílečku plnou výbuchů a všelijaké destrukce jménem Just Cause 4. Prozradí vám, jaké novinky čtvrtý díl přináší, co vše nabízí a jak se hraje. A aby toho nebylo málo, tak s Re-playem zabrousíte i do minulosti a zavzpomínáte na to, jak se tato bombastická série vyvíjela v čase. I proto se vyplatí se dívat.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o cool věci s motivem aktuální filmové komiksovky Aquaman.

Aquaman tričko
Autor: Warner Bros. Aquaman tričko

Proto v sobotu neodcházejte nic ničit, ale v 11:45 sledujte Re-play!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!