Sobotní RE-PLAY vám odhalí nové díly oblíbených her

Re-play vás vezme mezi superhrdiny, auta i monstra.
RE-PLAY 2017 (32) - upoutávka

Jak napovídá titulek, tento Re-play se bude věnovat pokračováním oblíbených her, konkrétně pokračováním s číslovkou dva. Prvním kouskem pak nebude nic menšího než superhrdinská akce v kostičkovaném hávu: Lego Marvel Super Heroes 2. Re-play vám sdělí své dojmy z této hry, ukáže různá prostředí i soubojový systém, a ještě mnohem víc.

Následně se Re-play podívá na druhý díl závodní hry Project Cars. Jaké novinky hra přináší? Čím se liší od svého předchůdce? Všechny tyto dojmy a mnohé další uvidíte již tuto sobotu.

Druhého dílu se pak dočká i hororovka The Evil Within, a i z té vám Re-play přinese dojmy. Nejen fanoušky této psychedelické záležitosti bude jistě zajímat, kolem čeho se budou točit nové noční můry. To vše a spoustu dalšího vám Re-play pochopitelně ukáže.

Tuto sobotu se ale dočkáte i jedné hry zcela nové. V recenzi se totiž Re-play podívá na skákačku Sundered, jež se navzdory malovanému zpracování chlubí temným příběhem a obtížnou hratelností. Zajímá vás víc?  V sobotu se vše dozvíte.

Chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o router Netgear Nighthawk X4S.

Netgear Nighthawk X4S
Netgear Nighthawk X4S
Netgear

Takže v sobotu dejte prostor pokračováním a v 10:45 pokračujte ve sledování Re-playe!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama