Sobotní RE-PLAY vám pomůže vybrat vánoční dárek

V sobotu se budou hodnotit herní konzole, hry a mnoho dalšího.
RE-PLAY 2017 (50) - upoutávka

Přemýšlíte o tom, že si pod stromeček nadělíte pořádnou herní mašinu? A nemůžete se rozhodnout, která z konzolí, jež jsou aktuálně na trhu, je nejlepší? Re-play vám ulehčí práci s hledáním informací a jednotlivé kousky vám detailně představí. Xbox One X, Nintendo Switch či Playstation 4 Pro, informací bude o každém spousta.

Konzole ale nebudou jediné téma sobotního Re-playe. Kromě nich se totiž podívá i na násilí ve hrách. Které vzbudily historicky největší pohoršení? A jak je to s virtuálním násilím dnes? Těšit se můžete na série jako Mortal Kombat, Grand Theft Auto, Dead Space a mnohé další.

Dočkáte se ale i konkrétních her. Prvním kouskem, na který si Re-play posvítí, přitom nebude nic menšího než The Last of Us Part II. Podobně jako o konzolích, tak i o tomto pokračování legendárního survival hororu si pro vás nachystal celou řadu informací, takže se máte na co těšit.

A recenzí survival hry bude Re-play i zakončen. Uvidíte totiž hru Ylands, která je kombinací sandboxu a survivalu v roztomile barevném provedení. Jak se hraje? A neubližuje atmosféře originální vizuální zpracování? To vše a mnoho dalšího se dozvíte již v sobotu.

No a chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o herní set Biohazard od společnosti Connect IT.

Herní set Biohazard
Herní set Biohazard
Connect It

Takže v sobotu neodcházejte nikam do divočiny, ale v 10:20 sledujte Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama