Sobotní RE-PLAY vám představí živoucí legendu

V sobotu vás čekají zajímavé hry, a ještě zajímavější životní příběh.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (2) - upoutávka

reklama

Asi není hráč, který by neznal jméno Hideo Kojima. Tento autor stojí za řadou úspěšných her a jeho asi nejslavnějším počinem je série Metal Gear. Re-play se proto na tohoto herního tvůrce podívá zblízka a ukáže vám jeho vskutku vzrušující cestu za snem.

Příběh Hideo Kojimi ale nebude jediným tématem sobotního Re-playe. V další části totiž uvidíte trailery k nejnovějšímu počinu zmíněného japonského autora, kterým je Death Stranding. A protože je Kojima známý svým symbolismem, který vkládá do trailerů, tak Re-play pro vás všechny trailery důkladně zanalyzoval a sdělí vám, na co se nejspíš můžeme těšit.

Chybět ale nebudou ani recenze. Třeba na originální MOBu Battlerite. V čem přesně je originální? Jak se hraje? A stojí za vyzkoušení? To zjistíte už tuto sobotu. V další recenzi se pak Re-play podívá na pokračování úspěšné adventury Life is Strange, které nese podtitul Before the Storm. Nese tento nový díl kvality svého předchůdce? Vyplatí se jej pořídit? To vše a mnohem víc se dozvíte již tuto sobotu.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o herní balíček myši, klávesnice a sluchátek ze série Biohazard od společnosti Connect IT.

Myš Biohazard
Autor: Connect It Myš Biohazard

Takže v sobotu v 11:35 nekoukejte na nic jiného, než na Re-play!

reklama

reklama