Sobotní RE-PLAY vám ukáže, co se letos bude hrát

Kromě toho uvidíte, co si zahrát zadarmo, a za co se naopak vyplatí zaplatit.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (1) - upoutávka

reklama

S novým rokem přichází i otázka, na jaké pecky se vlastně letos můžeme těšit. Re-play se rozhodl přinést odpověď, a proto se můžete těšit na přehled toho nejzajímavějšího, co nás čeká. Ať už je to Far Cry 5, God of War, Red Dead Redemption 2 nebo Days Gone. O všech těchto chystaných kouscích, a mnohých dalších, vám navíc Re-play prozradí i spoustu informací, takže je určitě na co se těšit.

Kromě toho vám ale Re-play řekne, jaké nejlepší hry můžete hrát zdarma. Uvidíte tak nejúspěšnější free to play tituly uplynulého roku, na které se lze spolehnout i v tom letošním. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte třeba o kopii Overwatche jménem Paladins, o MOBě Paragon nebo o diablovce Path of Exiles. A jelikož v této reportáži Re-play pokryje všechny žánry, tak si na své přijde úplně každý.

A na závěr nemůže chybět recenze. Ta se zaměří na jednu z nejúspěšnějších her uplynulého roku, která před Vánoci opustila předběžný přístup. Řeč nebude o ničem jiném než online survival střílečce Playerunknowns's Battlegrounds. Jak se vydaná hra liší od předběžného přístupu? Co všechno vlastně přináší? A vyplatí se do ní investovat? Na tyhle a mnohé další otázky vám Re-play odpoví už tuto sobotu.

No a chybět nebude ani soutěž. Tentokrát o myš Sensei 310 od společnosti Steelseries.

Myš Sensei 310
Autor: Steelseries Myš Sensei 310

Takže v sobotu nevytahujte paty z domu a v 11.45 sledujte Re-play!

reklama

reklama