Sobotní RE-PLAY vám ukáže nejlepší herní rozšíření

V sobotu se v Re-playi můžete těšit na hromadu DLC, ale nejen na ni.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (4) - upoutávka

reklama

Asi není hráč, který by neznal rozšíření her, známá jako DLC. Sobotní Re-play se právě na DLC zaměří a v tematické recenzi vám ukáže ty vůbec nejlepší za uplynulý rok. Třeba zombie rozšíření westernové akce Red Dead Redemption, přídavky k taktické sci-fi XCOM2 nebo spoustu nového obsahu pro Zaklínače 3. Je toho ale ještě mnohem víc, takže se určitě dívejte.

A DLC Re-play jen tak neopustí. Podívá se totiž ještě na dvě konkrétní a představí je pěkně do detailu. Prvním z těchto DLC je Resistance pro střílečku Call of Duty WWII. Spousta dojmů, které si pro vás Re-play připravil, navíc pochází z utajované akce Activisionu, jež proběhla nedávno v Praze. Druhé rozšíření, na které se Re-play podívá zblízka, se pak jmenuje Rise of the Tomb Kings a je pro fantasy strategii Total War: Warhammer 2. Co nového toto DLC přináší? A vyplatí se do něj investovat. Tak nejen to se v sobotu určitě dozvíte.

Poslední dojmy pak budou již z plnohodnotné hry. Ačkoliv slovo hra možná není úplně přesné pojmenování pro bizarnost, kterou VRChat je. Zajímá vás, o co se jedná? Kde se to vzalo a jaké kontroverze jsou s tím spojené? Tak to určitě sledujte sobotní Re-play!

A dočkáte se pochopitelně i soutěže. Tentokrát o herní monitor od firmy Asus.

Monitor
Autor: Asus Monitor

Takže v sobotu určitě neváhejte a v 11.35 koukejte na Re-play!

reklama

reklama