Sobotní RE-PLAY vám ukáže nejočekávanější hry roku 2019

Čeká vás střílení, barevné světy a pohled do budoucnosti!
Ashen
Ashen
A44
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rok 2019 je teprve na svém úplném začátku, ale již nyní se dá říct, že nás čeká řada zajímavých her. Re-play vám v sobotu ukáže ty úplně nejzajímavější. Nebude to ale jen prostý přehled jednotlivých kousků. Ke každému z nich se samozřejmě něco dozvíte, takže se v sobotu určitě dívejte.

Prostor ale dostanou i jednotlivé hry. Velkým tématem bude tuto sobotu multiplayerová postapo střílečka The Division 2, jejíž vydání se již nezadržitelně blíží. Re-play vám k ní řekne obrovskou spoustu informací, včetně nejžhavějších novinek. Takže pokud vás zajímá, jak hra bude vypadat, čím se bude lišit od svého předchůdce a co vše nabízí, tak rozhodně sledujte Re-play.

RE-PLAY 2019 (3) - upoutávka
RE-PLAY 2019 (3) - upoutávka

Recenze se pak zaměří na pohádkově laděné RPG Ashen. To navzdory své stylizaci čerpá hodně z hardcore série Dark Souls, ovšem řadu prvků přepracovává. Pokud vás zajímá, čím se tento kousek liší od temného světa permanentního umírání, a v čem se naopak tyto tituly setkávají, tak se v sobotu dívejte, protože Re-play vám to řekne i ukáže.

Aby toho ale nebylo málo, tak se Re-play podívá ještě na jedno dílko. Konkrétně na barevnou multiplayerovou střílečku Aftercharge. Pokud chcete vědět, o co se jedná, co hra nabízí a proč je navzdory pozitivním hodnocením hráčů děsivě špatná, tak sledujte Re-play. Nejen tyhle otázky vám v sobotu zodpoví.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o sluchátka od společnosti Trust Gaming.

Sluchátka
Autor: Trust Gaming Sluchátka

Takže v sobotu neodcházejte za kartářkou, ve 12.10 vám budoucnost ukáže Re-play!

Reklama
Reklama