Sobotní RE-PLAY vás naladí na Vánoce

Dozvíte se tipy na herní dárky, ale chybět nebudou ani recenze.
RE-PLAY 2017 (51) - upoutávka

Chybí vám dárky pro vaše nejbližší? Re-play vám řekne, jaké herní pecky se vyplatí ještě narychlo pořídit a obdarovat jimi rodinné příslušníky. Nebo alespoň můžete obdarovat sami sebe. Každopádně vám Re-play ukáže, které letošní herní kousky spolehlivě zaujmou vaše rodiče, sourozence i potomky.

Kromě typů na dárky vám ale Re-play představí i nejpodivnější hry, jež v letošním roce spatřily světlo světa. Těšit se můžete na simulátory randění, na party simulátor života holuba, ale třeba i na hluboce psychologickou adventuru What Remains of Edith Finch.

V recenzi se pak Re-play zaměří na remaster originální a překrásně malované adventury Okami, jež čerpá z japonské mytologie. Má tento, již starší kousek, stále co nabídnout? V čem tkví jeho kvality? A stojí za vyzkoušení? To a mnohem víc se o tomto díle dozvíte už v sobotu.

Pokud jste ale více akční než poetická duše, tak vás jistě zaujme druhá recenze. Ta si bere do hledáčku DLC ke střílečce Destiny 2, které nese podtitul Curse of Osiris. Co nového toto rozšíření přináší? Vyplatí se do něj investovat? Nejen na tyto otázky vám Re-play taktéž odpoví tuto sobotu.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o set sluchátek a myši od Steelseries.

Sluchátka
Sluchátka
Steelseries

Proto není jiná varianta, než si k balení dárků pustit v 11:35 právě Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama