Sobotní RE-PLAY vás sveze v tanku

Těšit se ale můžete i na maskovaného hrdinu nebo útěk z vězení.
World of Tanks
World of Tanks
Wargaming

reklama

Máte rádi bitvy v tancích? Potom jistě znáte populární MMO střílečku World of Tanks. Ta se brzy dočká velkého patche 1.0 a Re-play si proto pro vás připravil velkou tematickou reportáž. V ní se dozvíte nejen to, co vše patch přinese a na jaké novinky se můžete těšit, ale dočkáte se taky hned několika zajímavých rozhovorů.

Fandy akčních adventur a superhrdinů pak jistě potěší recenze nového Batman: The Enemy Within od Telltale. Pokud vás zajímá, jak se tento díl povedl a zda se mu podařilo překonat svého nepříliš vydařeného předchůdce, tak se v sobotu určitě dívejte.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (15) - upoutávka

O něco méně známí jsou Digimoni, anime příšerky zastíněné slavnějšími Pokemony. Nyní se ale dočkaly již druhého dílu vlastní hry, který nese název Digimon Story: Cyber Sleuth – Hackers Memory a na nějž se Re-play zaměří v další recenzi. Zajímá vás, co vše hra obnáší a jak se hraje? Chcete vědět, co Digimoni nabízejí oproti Pokemonům a zda stojí za vyzkoušení? Tak v sobotu sledujte Re-play.

V poslední recenzi se pak Re-play podívá na kooperativní dobrodružství A Way Out, v němž si dva hráči mohou společně prožít útěk z vězení. Jedná se o skutečně zajímavý koncept, a pokud chcete vědět víc, tak v sobotu vám Re-play přinese celou řadu informací. Chybět samozřejmě nebude ani hodnocení, zda to celé stojí za to.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o pět kopií hry Far Cry 5 + tematický merchandise.

Far Cry 5
Autor: Ubisoft Far Cry 5

V sobotu tak neodjíždějte v tanku, ale v 10.05 sledujte Re-play!

reklama

reklama