Sobotní RE-PLAY vás vezme do historie

V sobotu se můžete těšit na starověký Egypt, bitevní pole světové války, a mnoho dalšího.
RE-PLAY 2017 (45) - upoutávka

Zasazení her do historického prostředí rozhodně není nic neobvyklého. Otázka ovšem je, které tituly jsou vskutku historicky přesné, a které naopak věrnost podřídily hratelnosti. Pokud vás toto téma zajímá, máte se určitě na co těšit. Re-play se totiž na tuto otázku pokusí zodpovědět v tematické reportáži. Těšit se můžete na série Europa Universalis, Total War nebo Assassin’s Creed.

A právě Assassin’s Creed Origins se v sobotu dočká i recenze. Spolu s Re-playem se tak vydáte do pradávné egyptské historie, abyste zjistili, co nového si tvůrci přichystali. Jak se vydařil nový díl této oblíbené série a jaké nové mechaniky přináší? A na co všechno dalšího se v něm můžete těšit? To vše a mnohem víc se pochopitelně dozvíte.

Další historickou peckou, kterou Re-play v sobotu zrecenzuje, je Call of Duty: WWII. Jak se tvůrcům povedl návrat ke kořenům? Bude kampaň stát za to? A jak je to s historickou přesností této novinky? Nejen to vám Re-play prozradí už tuto sobotu.

V poslední recenzi se pak přenesete z minulosti zpět do přítomnosti, konkrétně za volant závodního auta. Re-play se totiž projede ve hře World Rallye Championship 7. Co nového toto pokračování přináší oproti svým předchůdcům? A čím chce zaujmout v konkurenci jiných závodních titulů? I na tyhle otázky se dozvíte odpovědi v sobotu.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o čtyři kopie hry The Sims 4 s dodatkem Cats and Dogs.

Sims 4
Sims 4
Electronic Arts

Takže v sobotu nekoukejte do učebnic dějepisu a raději si v 11:10 pusťte Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama