Sobotní RE-PLAY vás vezme do historie i do blázince

Re-play vám ukáže historické strategie, horor v léčebně, bojování a nejen to.
RE-PLAY 2018 (5) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máte rádi real time strategie zasazené do historických kulis? Pak vás nejspíš zaujme dílo Ancestors Legacy od polských vývojářů. Jak se tato středověká rubačka tehdejších národů hraje? A co přináší nového oproti podobným titulům? Na tyto a mnohé další otázky vám Re-play odpoví již tuto sobotu.

Pokud holdujete historii, ale místo bojování raději budujete, tak vás jistě zaujme Railway Empire. Zde máte možnost okusit život amerického budovatele železnice a Re-play vám ukáže, jestli to stojí za to. Detailně pro vás zhodnotí všechny slabé a silné stránky, takže v sobotu budete přesně vědět, zda má cenu chtít spojovat města napříč Spojenými státy.

Z poklidných vod stavění a mašinek se ale Re-play vypráví i do bouřlivějšího terénu. Konkrétně vám sdělí své dojmy z nejnovějšího updatu střílečky Fortnite Battle Royale. Se hrami ve stylu Battle Royale se v poslední době roztrhl pytel a Fortnite patří dozajista k těm originálnějším. Čím může zaujmout oproti konkurenci? A v čem přesně je tak originální? Tak to vše, a nejen to, zjistíte již v sobotu.

A pro koho bude Fortnite příliš barevný, tak ten se může těšit na temné prostředí psychiatrické léčebny. Do toho Re-play zavítá v recenzi hororovky The Impatient, určené pro virtuální realitu. Jak funguje strašení ve VR? A vyplatí se do něj investovat? To se rovněž dozvíte již tuto sobotu.

Takže v sobotu si nehrajte s mašinkami ani vojáčky a v 10:25 sledujte Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama