Sobotní RE-PLAY vás vezme do předaleké galaxie

V sobotu vás čeká svět Star Wars, svět Playstationu a nejen to.
RE-PLAY 2017 (47) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak již je dobrým zvykem Re-playe, když je někde nějaká herní akce, tak vám z ní přinese informace. Jinak tomu nebude ani tuto sobotu, kdy se dočkáte reportáže z Playstation Nation 2017. Uvidíte, jaké hry si bylo možné zahrát a co vše si organizátoři pro návštěvníky připravili. Rovněž se dozvíte pár novinek o očekávaných peckách, jež se zde prezentovaly, takže se máte jistě na co těšit.

Hlavní téma ale bude patřit fenoménu Star Wars. V hlavní tematické reportáži uvidíte historický vývoj her zasazených do tohoto slavného sci-fi univerza a Re-play zavzpomíná na ty nejlepší kousky, které k nám z předaleké galaxie přiletěly. Tím to ale zdaleka nekončí. Recenze se totiž dočká nenovější počin ze světa Star Wars, konkrétně Battlefront II. Zajímá vás, jak se tento nový kousek hraje? A chcete vědět, zda překonal svého rozpačitě přijatého předchůdce? A jak je to s kauzou ohledně mikrotransakcí? To vše a mnohem víc se dozvíte už tuto sobotu.

A aby nebyl celý díl jen o Star Wars, tak vás kromě válčení ve vesmíru čeká i jedna ryze pozemská recenze. Konkrétně na fotbalový simulátor Football Manager 2018. Pokud jste zvědaví, čím se tato hra liší od ostatních fotbalových her, a čím novým se tento díl série chlubí, pak se určitě nezapomeňte dívat.

No, a kromě nadupaných témat a recenzí má sobotní Re-play pochopitelně i nadupanou soutěž. Tentokrát o mechanickou klávesnici HyperX Alloy.

HyperX Alloy
HyperX Alloy
HyperX

Takže v sobotu se netoulejte mezi hvězdami, ale v 10:55 koukejte na Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama