Sobotní RE-PLAY vás vezme do středověku

V sobotu vás čeká velice speciální díl, v němž se ponoříte do českého středověku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (7) - upoutávka

reklama

Dlouho očekávaná hra Kingdom Come: Deliverance je zde a Re-play se rozhodl na ni podívat pěkně do detailu. Čeká vás proto celá řada zajímavých tematických reportáží, které vám představí nejen samotné RPG, ale i pozadí jeho vzniku.

V první části se můžete těšit na ohlédnutí za celým projektem. Re-play vám ukáže vývoj tohoto díla od úplného začátku a přidá několik rozhovorů s tvůrci. Těšit se pak můžete i na exkurzi do vývojářského studia. V sobotu tak přesně uvidíte, v jakých podmínkách tento kousek vznikal a kdo se na něm podílel.

Před samotnou recenzí se pak dočkáte ještě i historické vsuvky. Re-play vám poví něco málo o skutečném středověku a historii, na níž je Kingdom Come: Deliverance postaveno. Zaměří se rovněž na otázku, na kolik je hra věrná tehdejší době. Realističností se totiž tvůrci velmi pyšnili.

No a chybět pochopitelně nebude ani plnohodnotná recenze. V ní se dozvíte, zda se tvůrcům podařilo naplnit všechny sliby, jak se hra hraje a co vše vlastně nabízí. Pokud jste tedy zvědaví, jak tento obrovský český projekt dopadl, rozhodně v sobotu sledujte Re-play!

Těšit se ale můžete i na soutěž. Tentokrát o dvě herní myši Asus ROG Gladius II.

Asus ROG Gladius II
Autor: Asus Asus ROG Gladius II

Takže v sobotu neodjíždějte na hrady a zámky, ale v 10.35 mějte zapnutý Re-play!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!