Sobotní RE-PLAY vás vezme do světa pirátů

Připravte si černé vlajky, lebky, lodě a pásky přes oči. V sobotu vás čeká dobrodružná plavba.
Sea of Thieves
Sea of Thieves
Rare

reklama

Ano, tento díl bude vskutku speciální, neboť se zaměří výhradně na piráty. V první části vám Re-play představí klasické kousky s pirátskou tématikou, jež definovaly tuto část herního průmyslu. Těšit se tak můžete na připomenutí fantastických legend jako jsou The Secret of Monkey Island, Sid Meier’s Pirates! nebo Risen 2: Dark Waters. Chybět ale nebudou ani některé novější kousky a mnoho dalšího.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (13) - upoutávka

Kromě této tematické reportáže vám ale sobotní Re-play ukáže i celkové formování pirátské popkultury a přidá spoustu zajímavostí, které jste určitě netušili. Dočkáte se tak průřezu napříč médií a seznámíte se s nejdůležitějšími filmy i knihami, které ovlivnily dnešní vnímání pirátů.

Celé toto pirátské povídání pak vyústí recenzí hry Sea of Thieves. Jak se hraje tento multiplayerový sandbox, který se snaží být krásně malovaným simulátorem romantického pirátského života? Co všechno přináší a kde jsou naopak jeho úskalí? To vše vám Re-play prozradí již v sobotu, a navíc přidá ještě detailní reportáž o historii studia Rare, které za zmíněnou hrou stojí.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o set předmětů k aktuálnímu filmu Ready Player One.

 

Takže v sobotu neodplouvejte na moře, ale v 10.05 sledujte Re-play!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!