Sobotní RE-PLAY vás vezme do světa šílenství

Navštívíte ale i viktoriánský Londýn a spoustu dalších lokací.
RE-PLAY 2017 (33) - upoutávka

Jako první si přijdou na své milovníci multiplayerových arénových stříleček. Re-play totiž zrecenzuje kousek nazvaný LawBreakers, který neskrývá své ambice prorazit na tomto poli. Jak moc se liší od slavnějšího kolegy jménem Overwatch? Jaké originální mechaniky přináší? Vše se dozvíte už tuto sobotu.

Ve druhé recenzi se pak podíváte do ponurého světa mrtvých, kam vás vezme akční adventura Hellblade: Senua’s Sacrifice. Jak se hře daří kombinovat akci a logické hádanky? Jak se povedl příběh a atmosféra? A jak do toho všeho zapadá hrdinka sužovaná psychickými problémy? To vše vám Re-play pochopitelně prozradí.

Pokud naopak fandíte menším titulům, tak vás jistě zaujme tahová strategie Antihero. Jak se stát králem zlodějů ve viktoriánském Londýně? Tak nejen to se dozvíte v recenzi na tuto malovanou kratochvíli.

Ovšem sobotní Re-play potěší i romantické duše, které neholdují strachu a zabíjení. Ve hře Dream Daddy: A Dad Dating Simulator si nezkusíte nic víc a nic míň než sbalit muže svých snů. Stojí to za vyzkoušení? Nejen to se samozřejmě dozvíte. A chybět nebude ani soutěž. Tentokrát o pět kuponů na Steam, každý v hodnotě 20 euro.

Steam peněženka
Steam peněženka
Steam

Takže v sobotu zůstaňte příčetní a v 10.35 koukejte na Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama