Sobotní RE-PLAY vás vezme do války barev

V sobotu uvidíte náboženské fanatiky a spoustu dalšího.
RE-PLAY 2017 (30) - upoutávka

Nejen fanoušky stříleček jistě zaujme roztomile barevná akce Splatoon 2. Ať jste již hráli úspěšného předchůdce či nikoliv, nový díl přináší i nové možnosti, jež vám Re-play samozřejmě ukáže. Pokud vás tedy zajímá, jak vypadají bitvy, ve kterých barva cáká všude kolem, tak v sobotu se určitě dívejte.

Druhého dílu se pak dočká i další akční nářez, konkrétně sci-fi MMO Destiny. Na jaké novinky se můžete těšit? Čím se hra bude odlišovat od prvního dílu? Tak to se dozvíte v dojmech, jež vám Re-play zprostředkuje. A bude toho ještě víc.

Do světa fantasy se pak naopak podíváte se hrou Gigantic. Pokud vám tento název nic neříká, tak v sobotu vás Re-play s touto MOBou důkladně seznámí. Jak se hraje? A čím se liší od konkurence? To se pochopitelně dozvíte.

Ale sobotní Re-play nebude jen o multiplayerových hrách. Těšit se totiž můžete i na dojmy z pokračování slavné série Far Cry. Pátý díl se bude odehrávat v americkém vidlákově mezi náboženskými fanatiky, což je jistě velká změna. Co všechno nový díl ještě přinese se dozvíte již tuto sobotu.

A aby toho nebylo málo, tak nemůže chybět ani soutěž. Tentokrát o headset a repro soustavu od firmy Trust gaming.

Repro soustava od firmy Trust Gaming
Repro soustava od firmy Trust Gaming
Trust Gaming

Takže v sobotu neodcházejte nic barvit a v 10:40 mějte puštěný Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama