Sobotní RE-PLAY vás vezme do víru bitev

V sobotu vás čekají války historické i futuristické, ale také upíři a mnoho dalšího.
Battlefield V
Battlefield V
Electronic Arts

reklama

Jelikož byl ohlášen Battlefield V, který se prezentoval kontroverzním trailerem, Re-play se rozhodl, že si pro vás nachystá tematickou reportáž. V ní se dozvíte nejen to, jaké kontroverze nové video vyvolalo, ale seznámíte se s celou bohatou historií série. Re-play vám shrne a ohodnotí všechny předcházející díly těchto stříleček, takže přehledně uvidíte, co vše už má tato herní značka za sebou.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (23) - upoutávka

Na bitevní pole se pak Re-play tuto sobotu podívá ještě v recenzi hry Ancestors Legacy. V tomto případě se ale bude jednat o real-time strategii zasazenou do středověku. Pokud vás zajímá, co vše hra nabízí, co se jí povedlo a čím může zaujmout konkrétně české hráče, tak se v sobotu rozhodně dívejte.

Aby ale nebyla sobota jen o válčení, tak se Re-play podívá na zoubek upířímu RPG Vampyr. Hry s upírskou tematikou jsou poměrně vzácné, takže asi nejednoho hráče zajímá, jak se tento dlouho očekávaný kousek povedl. V sobotu se dozvíte, co se vydařilo i nevydařilo, zda hra dosáhla svých vysokých cílů a jak se to vlastně celé hraje.

Chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o mikrofon a headset značky Trust.

Mikrofon
Autor: Trust Mikrofon

Takže v sobotu neodcházejte lovit lidi na krev, což by se vám v poledne stejně nepovedlo, a koukejte ve 12.10 na Re-play.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!