Sobotní RE-PLAY vás vezme do zamrzlého světa

Kromě toho ale proběhne bitevním polem a dostane se až k pohádkám.
Frostpunk
Frostpunk
11 bit studios

reklama

Pokud jste hráli indie survival hru This War of Mine, tak určitě víte, že její autoři rozhodně zvládají tvořit pochmurnou atmosféru a těžká rozhodnutí. Jinak tomu nebude ani v jejich nejnovějším počinu s názvem Frostpunk. Jaké to je snažit se udržet komunitu v zamrzlém světě? A jaké morální volby před vás autoři postaví? To, a mnoho dalšího se o této survival strategii dozvíte již tuto sobotu.

Veselejší atmosféru pak nepřinese ani recenze DLC pro Battlefield 1, které nese podtitul Apocalypse. V té se podíváte na jedny z nejslavnějších a zároveň nejkrvavějších bojišť I. světové války. Na jaké lokality přesně se můžete těšit? A co všechno nové mapy přinášejí? Tak to vám Re-play ukáže už v sobotu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (10) - upoutávka

Sobotní Re-play ale nebude jen o depresi a beznaději. Můžete se totiž těšit i na pořádnou dávku nostalgie, jež přijede na bujném oři v recenzi remasterované klasiky Age of Empires. Jak se povedlo tuto slavnou real time strategii omladit? Co nového do ní vývojáři přidali? A může i takto po letech oslovit nové hráče? Tak nejen na tyto otázky vám v sobotu Re-play odpoví.

Poslední recenze se pak zaměří na pohádkovou VR adventuru Moss. V té se stanete ochráncem malé myšky během jejího velkého dobrodružství. Pokud chcete vědět, zda to stojí za to, tak v sobotu sledujte Re-play.

No a pochopitelně nebude chybět ani soutěž. Tentokrát hned o pět kopií simulátoru Pure Farming 2018.

Pure Farming 2018
Autor: Techland Publishing Pure Farming 2018

Takže v sobotu neodcházejte bojovat ani budovat, ale v 10.15 sledujte Re-play!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!