Sobotní RE-PLAY vás vezme mezi zdravé, nemocné a nemrtvé

V sobotu se podíváte na fotbalové hřiště, do nemocnice i do postapokalyptického Ruska.
Metro Exodus
Metro Exodus
4A Games

reklama

Nejprve ze všeho vás ale Re-play vezme do světa her. Říkáte si, že to dělá každou sobotu? Tak tentokrát to bude ještě trochu jiné. Re-play vás totiž zavede do muzea konzolových her, ukáže vám ty největší pecky, které v něm lze najít, a taky přidá tematický rozhovor.

Pokud ale toužíte po něčem akčnějším, než je trocha herní historie a nostalgie, tak nemusíte zoufat. Hned vzápětí se vám totiž dostane nejnovějších dojmů z chystané postapo survival hry Metro Exodus. Uvidíte, co tento díl přinese oproti předchůdci, čím se pyšní i v čem má zatím nedostatky. Nejen milovníci zpustošené krajiny a bizarních monster se mají na co těšit. Tak se v sobotu určitě dívejte.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (37) - upoutávka

Máte-li ale raději něco realističtějšího, tak i v tomto vám sobotní Re-play vyjde vstříc. Nejen fotbalové fandy bude určitě zajímat recenze simulátoru PES 2019. Re-play si pro vás připravil jeho důkladnou analýzu, takže se dozvíte, jak si stojí v rámci série, v čem je inovativní a zda má smysl jej vyzkoušet.

Jestliže se vaši fotbalisté zraní, nebo pokud jen v rámci simulátoru raději budujete, než kopete do míče, tak vás snad potěší recenze nemocniční strategie Two Point Hospital. Pokud vás zajímá, co všechno tento kousek obnáší, jak se hraje, a zda navzdory své vtipnosti a dětsky barevné grafice osloví i náročnější hráče, tak se v sobotu určitě dívejte.

A aby té barevnosti a vtipu nebylo příliš, tak má Re-play přichystanou ještě jednu recenzi. Ta se podívá na to, jak dopadla první epizoda finální části hororové adventury The Walking Dead od Telltale. Je lepší než předcházející díly, jejichž kvalita strmě padala? Nejen na tuto otázku se dozvíte odpověď již tuto sobotu.

Chybět ale samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o dva herní headsety značky Trust.

Herní headset
Autor: Trust Herní headset

Takže v sobotu neodcházejte hrát fotbal, ale v 11:35 sledujte Re-play!

reklama

reklama