Sobotní RE-PLAY vás vezme na akční cestu

V sobotu se podíváte do řady fantastických světů, jak ve virtuální realitě, tak mimo ni.
RE-PLAY 2017 (49) - upoutávka

Víte jaký je rozdíl mezi remasterem a remakem hry? Re-play vám to prozradí v hlavním tématu svého sobotního dílu. A taky vám ukáže celou řadu klasických herních značek, které se dočkaly více či méně povedených remaků. Vzpomínáte si na legendy jako The Secret of Monkey Island, Abe’s Oddysee nebo Half-Life: Black Mesa? Tak nejen na tyto remaky se můžete těšit.

Kromě remaků se ale dočkáte i vydatné porce virtuální reality. Sobotní Re-play totiž zrecenzuje jak VR verzi známé fantasy RPG The Elder Scrolls V: Skyrim, tak virtuální realitu pro neméně úspěšnou střílečku DOOM. Jak se tyto verze obou slavných titulů povedly? A jak se hrají? To se dozvíte již tuto sobotu.

U RPG ve fantastickém světě Re-play ještě zůstane. V další recenzi se totiž podívá na zajímavý mix hned několika žánrů, které se setkaly v díle Seven: The Days Long Gone. Jak to reálně funguje a vypadá? A přináší tento kousek z post-apokalyptického světa i něco originálního a nového? Tak na tyto a mnohé další otázky vám Re-play odpoví už v sobotu.

A v podobném žánrovém duchu bude i poslední recenze. V ní se totiž Re-play zaměří na rozšíření hry Horizon Zero Dawn, které nese podtitul The Frozen Wilds. Jaký příběh a jaké nástrahy přinese nová zamrzlá lokace? A vyplatí se to zjistit? Uvidíte také tuto sobotu.

Chybět ale nebude ani fantastická soutěž. Tentokrát o dvě počítačové skříně od Fractal Design.

Počítačová skříň
Počítačová skříň
Fractal Design

Tak neodcházejte na žádnou vlastní výpravu a v sobotu v 10:15 sledujte Re-play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama