Sobotní RE-PLAY vás vezme na lov bohů a monster

V sobotu se dočkáte výpravy do severské mytologie a invaze obřích skřetů
God of War
God of War
Sony Interactive Entertainment

reklama

Na konzole se konečně vrátil dlouho očekávaný bijec bohů Kratos a Re-play u toho samozřejmě nemohl chybět. V sobotu se tedy dočkáte podrobné recenze této legendární rubačky, která vám velmi důkladně přiblíží vše, co nový God of War přináší. Uvidíte, jak se povedlo severské prostředí, zjistíte, zda šlape příběh i na jaké všechny novinky se můžete těšit. A rozhodně toho není málo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (16) - upoutávka

Recenzí nového dílu série to však nekončí. Podobně jako v případě jiných her i u God of War si pro vás Re-play připravil tematickou reportáž o celé sérii. Uvidíte, jak to celé začalo, co předcházelo nejnovějšímu dílu, a dozvíte se i to, proč si série získala takovou popularitu. Fanoušci Kratose si zase osvěží památné momenty z předcházejících dílů a budou moci nostalgicky zavzpomínat na tuny zabitých monster.  A aby toho nebylo málo, tak Bětka přidá několik pikantních historek ze severské mytologie.

God of War ale nebude jedinou hrou této soboty. Re-play totiž zrecenzuje i RPG Extinction, které není o ničem menším než o likvidaci invaze obřích skřetů. Jak to celé funguje a na co se můžete těšit? To se dozvíte již tuto sobotu. Stejně jako odpověď na otázku, zda to vůbec stojí za vyzkoušení.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o herní ovladač Razer Atrox.

Razer Atrox
Autor: Razer Razer Atrox

Takže v sobotu neodcházejte na sever ani nikam jinam, ale v 9:15 koukejte na Re-play!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!