Sobotní RE-PLAY vás vezme na odyseu do antického Řecka

V sobotu vás čekají asasíni, legendy a fantastika.
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nemusíte být zrovna milovníci her Assassin’s Creed, abyste tušili, že vyšel nový díl této populární série, nazvaný Odyssey. A protože se asasínská série stala už tak nějak kultovní, tak se Re-play na toto pokračování podívá pěkně detailně. Dozvíte se, čím se tento kousek, zasazený do antického Řecka, liší od svých předchůdců, co vše nabízí a v čem je nejlepší. A aby toho nebylo málo, tak Bětka ještě přidá nějakou tu peprnou historku z řecké mytologie.

Recenze je opravdu podrobná, ale o Assassin’s Creed to ještě není vše. V další reportáži se totiž Re-play podívá i na příběh nejnovějšího dílu, a taktéž lehce připomene ty předcházející. A kompletní by to samozřejmě nemohlo být bez tematického rozhovoru. Re-play proto vyzpovídal archeologa z Národního muzea a tuto sobotu vám kromě her přinese i pár informací o historických reáliích starověkého Řecka.

RE-PLAY 2018 (41) - upoutávka
RE-PLAY 2018 (41) - upoutávka

Aby to ale celé nebylo jen o Řecku a asasínech, tak vám Re-play zrecenzuje ještě jednu hru. Konkrétně čtvrtý díl tahové fantasy RPG The Bard’s Tale. Dozvíte se nejen to, o čem je tento konkrétní díl, ale rovněž se zavzpomíná na celou, dnes již poměrně starou sérii. Pochopitelně ale nebudou chybět ani informace o tom, jak se aktuální kousek hraje, v čem tkví jeho přednosti a slabiny a zda stojí za vyzkoušení.

A samozřejmě nebude chybět ani soutěž. Tentokrát o gamepad Razer Raiju Tournament.

Razer Raiju Tournament
Autor: Razer Razer Raiju Tournament

Proto v sobotu neodjíždějte do Řecka, ale ve 12.05 sledujte Re-play!

Reklama
Reklama