Sobotní RE-PLAY vás vezme na sedmý ročník FOR GAMES

Těšit se ale můžete i na LEGO, rytíře nebo Cthulhu.
Call of Cthulhu
Call of Cthulhu
Cyanide

reklama

Jelikož se Re-play zúčastnil českého herního svátku FOR GAMES, tak vám samozřejmě přinese reportáž, ve které se dočkáte mimo jiné i populárního herního streamera Agraela. Nebudou ale pochopitelně chybět ani recenze.

Pokud jste fanoušky LEGA a komiksového světa DC, tak vás jistě zaujme vtipná akce LEGO DC Super-Villains. Jak již název napovídá, hlavními „hrdiny“ této hříčky jsou slavní komiksoví padouši. Pokud vás zajímá, kteří to jsou, jak se to hraje a čím se to liší od jiných LEGO her, tak se určitě dívejte.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (44) - upoutávka

Příznivci temnějších dobrodružství a detektivních adventur si pak přijdou na své u hororovky Call of Cthulhu, inspirované světem H. P. Lovecrafta. Vyplatilo se dlouhé čekání na tento kousek? Čím se vývojáři snaží zaujmout a kde naopak hra pokulhává? To vše a mnohem víc vám Re-play prozradí již tuto sobotu.

Od příběhu a pátrání se pak Re-play přesune k čisté akci. V sobotu se totiž můžete těšit i na recenzi DLC k soubojové hře For Honor. To nese podtitul Marching Fire a jedná se o doposud největší balíček změn a přídavků. Co vše obsahuje, jak moc hru mění a zda stojí za to, se taky dozvíte už v sobotu.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o tři sety herních periferií od značky Connect IT.

Sluchátka
Autor: Connect It Sluchátka

Takže v sobotu neodplouvejte za prastarými kulty, ale ve 12.45 sledujte Re-play!

reklama

reklama