Sobotní RE-PLAY vás vezme za Pokémony

Těšit se můžete na známé příšerky, ale i na novou karetní hru nebo farmaření.
Farming Simulator 19
Farming Simulator 19
Giants Software

reklama

Sběratelské karetní online hry rostou jako houby po dešti a nově i tvůrci z Valve přichází se svou verzí. Tuto sobotu se proto Re-play podívá na jejich kousek nazvaný Artifact a důkladně vám jej okomentuje. Dozvíte se, jak se hraje, čím se liší od svých konkurentů, a zda má potenciál sesadit z pomyslného trůnu Heartstone od Blizzardu. A nejen to.

Kromě karbaníků si na své tuto sobotu přijdou i milovníci japonských příšerek Pokémonů. Nintendo totiž vydává předělávku své původní pokémoní adventury, jež nyní nese název Pokémon: Let’s Go, Pikachu! Let’s Go Eevee! I na tuto hříčku se Re-play v sobotu pořádně podívá a odpoví vám na řadu otázek. Zajímá vás, jak se tento remake povedl, v čem se kromě grafiky liší od původní verze, a zda návrat k původním Pokémonům stojí za to? Tak nejen tohle vám Re-play v sobotu prozradí. Určitě se proto dívejte.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

RE-PLAY 2018 (49) - upoutávka

A staronovou věc Re-play představí i v další recenzi, ačkoliv zde se nepůjde ani zdaleka tak hluboko do minulosti. Re-play vám totiž ukáže nové DLC pro superhrdinskou akci jménem Spider-Man, které nese podtitul The City that Never Sleeps. Zjistíte, co nového tento přídavek přináší, co zlepšuje oproti původní hře i to, jak si stojí příběhově. Rozhodně se proto v sobotu dívejte.

A aby toho nebylo málo, tak vás Re-play vezme ještě na pole. Ano, čtete správně. Venku je sice zima, ale díky Farming Simulatoru 19 můžete se svým kombajnem vyjet do přírody i nyní. A právě tento zážitek vám Re-play v sobotu patřičně okomentuje. Pokud vás zajímá, co letošní ročník přináší nového, a zda stojí za vyzkoušení, tak se v sobotu rozhodně musíte dívat!

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o televizi značky LG.

Televize
Autor: LG Televize

Proto v sobotu neodjíždějte na pole, co byste tam taky dělali, a v 11:50 sledujte Re-play!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!